Transport drobnicowy

Może się wydawać, że transport drobnicowy nie opłaca się na międzynarodową skalę. Udowadniamy, że wprost przeciwnie. Jeżeli nie masz do przetransportowania dużej ilości towaru, np masz rodzinę która przeprowadziła się do Anglii, rekomendujemy skorzystanie nie z FTL, a właśnie „drobnicy”.

Dojeżdżamy do różnych państw Europy. Anglia, Niemcy, Portugalia, Czechy. Po prostu zadzwoń lub napisz, powiedz nam gdzie chcesz się dostać. Transport drobnicowy ma jeden, niepodważalny atut. Stwarza okazję do relatywnie taniej i bardzo sprawnej wysyłki towaru o dowolnym gabarycie. Nie musisz zapełniać ciężarówki dziesiątkami palet i zgrzewek. Wystarczy nawet jedna, a przy sprawnej spedycji dotrze ona pod wskazany adres. Tego rodzaju transport sprawdza się przy przeprowadzkach np z Anglii do Polski. Nie udało się zabrać wszystkiego? O czymś zapomniałeś podczas przeprowadzki z Anglii, wiec ten rodzaj transportu może się okazać najbardziej odpowiedzi.
Duże doświadczenie na rynku krajowym i międzynarodowym, podczas organizowania przeprowadzek z Anglii do Polski, Niemiec czy Belgii z pewnością do nasz duży atut.

Ponieważ każdy transport posiada ubezpieczenie OC możesz jeszcze bardziej być spokojny o swój dobytek.
Wykwalifikowani kierowcy z wieloletnim doświadczeniem i szeroka flota samochodów o różnej ładowności gabarytach.
Atrakcyjne stawki ustalane dzięki indywidualnej wycenie, pozwolą Ci zaoszczędzić nie tylko czas ale i pieniądze.