Codziennie pracujemy nad zaufaniem ze strony klientów. Wiemy jak uciążliwa może być przeprowadzka do Anglii, dlatego nasze usługi realizujemy w sposób kompleksowy, dbając o to, by od strony logistycznej, wszystko przebiegło bezproblemowo. Transnaj to firma z długoletnią historią i doświadczeniem w zakresie międzynarodowej spedycji.
Firma działa w obszarze usług TSL (Transport – Spedycja – Logistyka). Głównym przedmiotem naszej działalności jest transport Polska-Anglia, jednak usługi realizujemy także w pozostałych europejskich krajach m.in na terenie Francji, Holandii, Belgii, Luksemburgu, Niemiec, Włoch, Czech i Słowacji.

Przeprowadzki z Anglii do Polski, to duże przedsięwzięcie logistyczne. Zapewniamy pełną obsługę, począwszy od dokładnych ustaleń na temat transportu, poprzez bezpieczny załadunek i transport, skończywszy na dostarczeniu mienia w nienaruszonym stanie, dokładnie we wskazane przez Ciebie miejsce.

Gwarantujemy szybkość działania, profesjonalizm i uczciwość. W celu podnoszenia jakości usług, nieustannie się rozwijamy i dbamy o to, by nasza flota pojazdów zawsze była utrzymana w nienagannym stanie. Nasi pracownicy to fachowcy z długoletnim doświadczeniem, dzięki czemu możemy pochwalić się rzetelnym i odpowiedzialnym podejściem do usług transportowych.

Zapewniamy szybki i bezpieczny transport do Anglii, Polski i pozostałych krajów europejskich. Planujemy i realizujemy przeprowadzki do Anglii, Szkocji i innych krajów Unii Europejskiej.

Przeprowadzki z Anglii do Polski
Przeprowadzki z Anglii do Niemiec
Przeprowadzki z Anglii do Belgii
Przeprowadzki z Anglii do Holandii
Przeprowadzki z Anglii do Hiszpanii
Przeprowadzki z Polski do Niemiec
Przeprowadzki z Anglii do Portugalii

Transport Anglia Polska
Transport Anglia Niemcy
Transport Anglia Belgia
Transport Anglia Holandia

przeprowadzki polska anglia

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress