Portugalia stanowi popularny kierunek wakacyjny, ale niektórzy Polacy zamieszkują tam na stałe.  Anglia jest jednym z największym skupisk polskiej emigracji na świecie. Między tymi dwoma państwami można się również przeprowadzić. Jeśli przeprowadzka z Anglii do Portugalii sprowadza Cię na naszą stronę, możemy potwierdzić: dobry wybór, pomożemy.

Zakres usług przy przeprowadzce z Anglii do Portugalii

Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem spedycyjnym, który realizuje kursy na terenie całej Europy. Dzięki przynależności Polski do Unii Europejskiej oraz Strefy Schengen możemy zaoferować sprawne przewozy towarów do sklepów, hurtowni czy firm usługowych, ale wspieramy również klientów indywidualnych. Wiemy, że Polacy na całym kontynencie, także w Portugalii oraz Anglii, planują często wyprowadzkę. Chcąc zabrać ze sobą dobytek życia, potrzebują profesjonalnej pomocy. Zwłaszcza gdy do pokonania są tysiące kilometrów, a gabaryt transportu znacznie wykracza poza skromne możliwości samochodu osobowego.

Co przewozimy podczas przeprowadzki z UK do Portugalii

  • Materiały budowlane.
  • Sprzęt RTV, m.in. telewizory, konsole, sprzęt audio oraz AGD, m.in. pralki, lodówki, kuchenki itp.
  • Meble do pomieszczeń domowych, gospodarczych i biurowych.
  • Pojazdy – quady, rowery, motocykle.
  • Ubrania, przedmioty codziennego użytku, kolekcje, pamiątki.
  • Inne przedmioty, także o niestandardowych wymiarach lub wymagające specjalnych środków ostrożności, np. cenne obrazy.

Wycena transportu z Anglii do Portugalii

Zapewne zastanawiasz się, ile będzie kosztować przeprowadzka z Portugalii do Anglii albo w przeciwnym kierunku. Szczera odpowiedź brzmi: „to zależy”. Dlatego zapraszamy do indywidualnego kontaktu przez formularz, maila albo telefon. Odpowiemy na wszystkie pytania, wskazując koszty wynikające przede wszystkim z dwóch czynników:

  • odległości pomiędzy dwoma wskazanymi adresami,
  • wymiarami i ciężarem towaru do przewiezienia.

Cała Anglia, cała Portugalia

Nasi fachowcy od przeprowadzek docierają w każdy zakątek Anglii niezależnie od tego, czy mieszkasz w pobliżu granicy ze Szkocją albo Walią, czy w jednej z centralnych dzielnic Londynu. Podobnie w Portugalii, możemy obsłużyć transport z każdego miejsca, nie tylko Lizbony, Porto, Bragi czy Portalegre.

Dlaczego warto skorzystać z usługi firmy przeprowadzkowej

Przeprowadzka na własną rękę jest bardzo trudna, jeśli nie wprost niemożliwa. Bez samochodów dostawczych można zapomnieć o przewiezieniu przez kilka europejskich krajów mebli, urządzeń i innych przedmiotów stanowiących cenny dobytek.

Nasza firma oferuje nie tylko przewóz, ale również wnoszenie i znoszenie ciężkich przedmiotów. Pomagamy także w zabezpieczaniu całego transportu, aby bezpiecznie i bez uszkodzeń mechanicznych dojechał pod wskazany adres.

Pamiętaj, żeby przygotowywać się do przeprowadzki etapami. Selekcjonuj przedmioty, rozdaj lub wyprzedaj te, które nie będą potrzebne. Spakuj się według określonych reguł, nie zapominając o opisaniu kartonów oraz worków. Zaoszczędź miejsce i czas po wypakowaniu. Na miejscu, w Portugalii lub Anglii, czeka adaptacja do nowej rzeczywistości – pracy, kultury, języka. Lepiej nie mieć dodatkowych problemów z przeprowadzką, zawczasu podejmując odpowiedzialne decyzje.

Jeżeli chcesz otrzymać szybką i profesjonalną wycenę przeprowadzki z Anglii do Portugalii kliknij wycena online Anglia Portugalia.

przeprowadzki z Anglii do Portugalii

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress