Często na przeszkodzie w rozwinięciu międzynarodowego biznesu stoi bariera językowa bądź niemożność zapewnienia regularnego, sprawnego transportu. Chcąc przewieźć towar z Polski do Anglii lub z Anglii do Polski zamawiasz kuriera i płacisz krocie za każdą przesyłkę. Tak być nie musi. Nawiąż stałą współpracę z firmą specjalizującą się w transporcie międzynarodowym i rozwiąż swoje problemy logistyczne. Stała współpraca to przede wszystkim zaufanie, jakim obdarzamy się wzajemnie, bezpieczeństwo transakcji i powierzonego mienia oraz pewność, że transport będzie zawsze na czas. Z naszą firmą zarówno rynek Polski jak i Anglii staną przed Tobą otworem.

Transport dla klientów indywidualnych

Firma Transnaj to nie tylko współpraca Firma-Firma, lecz również usługi dla osób indywidualnych. Pracujemy w systemie door-to-door, dzięki czemu klient nie jest obciążony żadnymi czynnościami związanymi z transportem. Odbieramy towar bezpośrednio od zleceniodawcy i dostarczamy go pod wskazany adres w Polsce lub UK.
Nasz zespół to ludzie z doświadczeniem i empatią, którzy wiedzą, że dany transport dla Klienta jest tym najważniejszym, dlatego każde zlecenie traktowane jest z równą starannością. Dysponujemy rozbudowaną flotą pojazdów, dzięki czemu przewieziemy dowolną, nawet najbardziej niestandardową przesyłkę we wskazane miejsce. W trosce o bezpieczeństwo, wszystkie przesyłki mają ubezpieczenie OC.

Co możemy przewieźć? Organizujemy transport zarówno dla firm jak i osób indywidualnych, dlatego nie ma dla nas ładunków zbyt ciężkich, zbyt dużych czy zbyt niewygodnych. Dostarczymy w dowolne miejsce w Polsce i w Anglii małe przesyłki z dokumentami, paczki z ubraniami, wózki dziecięce, a nawet rowery, skutery i quady. Zorganizujemy przesyłkę asortymentu sklepu każdej branży. Przetransportujemy maszyny, urządzenia, komputery i wszystko to, co w każdej firmie się znajduje. Przewieziemy wszystko to, co chcesz przewieźć. W dodatku zawsze na czas.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Ponieważ profesjonalny transport zarówno krajowy jak i międzynarodowy to nie po prostu przewóz ładunku z punktu A do punktu B. Profesjonalny transport to cykl czynności, które składają się na finalny efekt. To wybór odpowiedniego do przesyłki auta, optymalizacja trasy i powierzchni załadunkowej oraz zabezpieczenie przesyłki przed uszkodzeniem w czasie transportu i rozładunku. Wreszcie znajomość ogromnej liczby przepisów międzynarodowych dotyczących transportu oraz wieloletnie doświadczenie, skutkujące siecią stałych klientów. I choć konieczność znajomości przepisów dla wszystkich jest jasna, tak waga sieci klientów wymaga słowa wyjaśnienia. Tylko transport nie przynoszący strat, czyli powierzchnia załadunkowa auta wykorzystana zarówno w jedną stronę, jak i w drugą, gwarantuje niskie koszty dla każdego klienta. Suma tych wszystkich czynników składa się dopiero na zadowolenie każdego z Państwa. Dlatego tak dla nas ważne jest Państwa zaufanie i budowanie coraz większej sieci zleceniodawców.

Dołącz do sieci naszych stałych klientów.

 

Jeżeli chcesz otrzymać szybką i profesjonalną wycenę na transport z Polski do Anglii kliknij tutaj.

transport polska anglia

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress