Mieszkasz za czeską granicą, ale przeprowadzasz się do Anglii w poszukiwaniu lepszej pracy? A może odwrotnie – po latach spędzonych w Anglii zamierzasz osiąść w Czechach? W obu przypadkach w przewozie dowolnych przedmiotów, w tym mebli, ubrań czy urządzeń kuchennych, pomaga nasza doświadczona firma. Nasz zasięg jest europejski, ponadgraniczny a przeprowadzki z Anglii do Czech to tylko jeden z kierunków jaki obsługujemy.

Przeprowadzki z Czech do Anglii i z Anglii do Czech

wyróżnia nas fakt, że działamy na terenie całej Europy. Zajmujemy się spedycją i dostawą towarów na terenie Unii Europejskiej. Zebrane doświadczenie przekuliśmy m.in. na ofertę skierowaną do osób planujących zmianę otoczenia i przeprowadzkę z jednego kraju do drugiego.

Mieszkasz w jednym z większych miast Anglii, jak Birmingham, Manchester, Bristol czy Londyn? A może na brytyjskiej prowincji, gdzieś w pobliżu granicy ze Szkocją albo Walią? Nie ma znaczenia gdzie dokładnie, bo i tak dojedziemy pod każdy wskazany adres na mapie kraju. Zorganizujemy Twoją przeprowadzkę z Anglii do Czech. Analogicznie w przypadku Czech. Obsługujemy mieszkańców chociażby takich miast jak:

 • Praga,
 • Ostrawa,
 • Brno,
 • Pilzno,
 • Uście nad Łabą,
 • Hradec Kralove.

Przygotuj się do przeprowadzki

Potraktuj zmianę mieszkania (i kraju) jako dobrą okazję do przeglądu szaf i pozbycia się niepotrzebnych przedmiotów, na przykład sprzedając je na serwisach ogłoszeniowych. Po co przewozić ze sobą zbędne rzeczy? Gdy pakujesz, opisuj, co znajduje się w danym kartonie lub worku. Dokładnie zabezpiecz meble, sprzęty czy drobniejsze przedmioty a my odpowiednio zabezpieczymy twoje mienie podczas przeprowadzki z Anglii do Czech lub w drugą stronę.

Nasze wsparcie w przeprowadzce

Znosimy i wnosimy przedmioty oraz pomagamy w ich odpowiednim zabezpieczeniu. Dzięki doświadczeniu z branży spedycyjnej organizujemy przewozy sprawne i atrakcyjne cenowo. Wystarczy, że napiszesz lub zadzwonisz, a otrzymasz indywidualną ofertę na transport z Czech do Anglii lub z Anglii do Czech. Dysponujemy flotą i kompetencjami, które pozwalają skutecznie wesprzeć Cię na każdym etapie przeprowadzki.

Co warto zabrać ze sobą do nowego mieszkania, domu? Co możemy zabrać naszym transportem? Oto lista.

 • Meble do kuchni, sypialni, gabinetu, salonu czy przedpokoju.
 • Sprzęt RTV/AGD, konsole, odtwarzacze, kina domowe.
 • Pojazdy – rowery, motocykle, skutery, quady.
 • Materiały budowlane i elementy wyposażenia oraz dekoracji.
 • Ubrania i sprzęt sportowy.
 • Wszelkie nietypowe, również pod względem gabarytu, wartościowe lub praktyczne przedmioty.

Miej świadomość, że przeprowadzka między dwoma obcymi państwami to duże wyzwanie logistyczne więc transport zostaw fachowcom i skup się na poznawaniu kultury, adaptacji w nowej pracy czy szlifowaniu języka. Przewozem swojego dobytku nie musisz się martwić. Choć trasa drogowa z Anglii do Czech lub odwrotnie wiedzie przez kilka zachodnioeuropejskich państw, wszystkie procedury organizujemy na tyle sprawnie, że nie odczujesz tego jako zbyt wysokiego wydatku.

Jeżeli chcesz otrzymać szybką i profesjonalną wycenę przeprowadzki z Polski do Czech kliknij wycena online Anglia Czechy.

przeprowadzki z Anglii do Niemiec

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress