Każda przeprowadzka, nawet ta na drugą stronę miasta, to nie lada wyzwanie. A co dopiero powiedzieć o przeprowadzce do innego kraju? Takie przedsięwzięcie wymaga nie tylko czasu, ale i świetnej organizacji, i o ile tym drugim prawdopodobnie dysponujesz, o tyle z czasem zapewne masz problem.

Transnaj jest odpowiedzią na pytanie jak profesjonalnie, sprawnie i bezpiecznie rozpocząć swoje życie od nowa w innym kraju. Organizujemy przeprowadzki z Polski do Anglii i z Anglii do Polski, zapewniając fachową pomoc na każdym etapie procesu, przy minimalnym udziale zleceniodawcy. Świadczymy usługi w systemie door-to-door, co oznacza, że przejmujemy na siebie odpowiedzialność już od momentu otrzymania w Polsce towaru do transportu, aż do chwili wniesienia go pod drzwi w miejscu docelowym w Anglii.
Co przewozimy?
– meble oraz sprzęt RTV i AGD
– wyposażenie mieszkań
– wyposażenie sklepów i firm
– sprzęt sportowy, rowery
– skutery, motocykle i quady
– wszelkie przedmioty niewymiarowe, nietypowe
… słowem – wszystko to, co chcesz przewieźć.

Dysponujemy szeroką flotą pojazdów, dostosowanych do zorganizowania zarówno niewielkiej przesyłki, jak i dużej przeprowadzki.

Rozbudowana flota, doświadczony personel i indywidualne podejście do każdego zlecenia pozwalające na optymalizację drogi, to klucz do niskich kosztów i zadowolenia naszych klientów. Z Transnaj przeprowadzka z UK do Polski nie jest już problemem.

Przeprowadzki w UE

Działamy na obszarze całej Unii Europejskiej, w szczególności: Anglii, Francji, Holandii, Belgii, Luksemburgu, Niemiec, Włoch, Czech, Słowacji, Polski. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych, małych i średnich firm, a także dużych przedsiębiorstw. Realizujemy przeprowadzki na linii Anglia-Polska, międzynarodową spedycję oraz transport hurtowy. Gwarantujemy szybką i fachową obsługę. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i zapewniamy rzetelną realizację zleceń oraz bezpieczeństwo powierzonego nam mienia. Przeprowadzki z Anglii do Polski jeszcze nigdy nie były tak łatwe.

Co otrzymasz w ramach naszych usług:
– Pakowanie i rozpakowywanie mebli, sprzętu AGD i RTV
– Pomoc przy załadunku i rozładunku
– Bezpieczne ułożenie i zabezpieczenie towaru

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić? Zamów wycenę poprzez formularz znajdujący się na tej stronie, aby dowiedzieć się, ile wyniesie koszt Twojej przeprowadzki. Otrzymasz od nas informację w ciągu kilku godzin od wysłania formularza.

samochody do przeprowadzki

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress