Samochodem do Anglii – wady i zalety

Transport Polska Anglia własnym samochodem wiąże się z określonymi korzyściami, jednak ma również kilka poważnych zalet. Kiedy opłaca się jechać autem na Wyspy? Na jakie wydatki się przygotować? Dowiedz się już teraz!

Zalety przeprowadzki własnym samochodem

Zakładając, że jedzie kilkoro podróżnych, koszty, jakie niesie ze sobą transport do Anglii własnym autem, automatycznie spadają, bo dzielą się na więcej niż jedną osobę. Na nieco większe wydatki należy się przygotować w przypadku podróży z rodziną lub w pojedynkę, jednak koszt przejazdu w jedną stronę nie powinien przekroczyć 1000 zł, przy naprawdę dużym spalaniu. Poza tym w samochodzie można spakować wiele bagaży, co sprawia, że da się nim sprawnie przeprowadzać przeprowadzki z Polski do Anglii.

Wady przeprowadzki własnym samochodem

Podstawowa wada, z którą wiąże się transport Anglia Polska własnym autem, to konieczność spędzenia kilku, a jeżeli jedzie się samemu – kilkudziesięciu godzin za kółkiem. Nawet najbardziej komfortowe limuzyny nie sprawią, że tak długa podróż będzie przyjemna i niewyczerpującą, choć oczywiście mogą ją umilić. Ponadto przejazd z kilkoma osobami w samochodzie wyklucza zapakowanie wielu bagaży, dlatego jeżeli w grę wchodzi przeprowadzka do Anglii, nie warto nikogo zabierać. Niektórzy do wad podróżowania własnym samochodem zaliczają duże koszty, jednak w istocie ich wysokość zależy od poziomu spalania danego auta. Przyjmując kwotę 1000 zł za przejazd w jedną stronę, rzeczywiście okazuje się, że samochód nie jest najtańszym sposobem na transport Anglia Polska.